1xbet_megaways

چرا اسلات های Megaways(مگاویز) طرفداران زیادی دارند؟

امروز می خواهیم درباره ی اسلات های مگاویز(Megaways) و دلایل محبوبیت آن ها با شما حرف بزنیم. اول از همه باید بدانید که این اسلات ها یک سری ماشین با تم انقلابی هستند که با همین تم شان توانسته اند قلب رهبران زیادی را در سراسر دنیا به دست آورند. این اسلات ها از سال 2015 میلادی روی کار آمده اند و درست از ابتدای پیدایش شان توانستند افراد زیادی را جذب خود کنند. اگر شما تا کنون سراغ این اسلات ها نرفته اید و زیاد با آن ها آشنایی ندارید می توانید با خواندن این مطلب کم و بیش با این ماشین های اسلات جذاب و مزایای برتر آن ها آشنا شوید.

اسلات های Megaways

خب، چرا باید سراغ اسلات های مگاویز برویم؟ فرق این اسلات ها با سایر ماشین های اسلات در چیست؟

اول از همه، در تمامی اسلات های قدیمی محبوب، تعداد سمبل های هر چرخ- و تعداد خود چرخ ها- ثابت است. در نتیجه، اعداد روی خطوط پرداخت نیز محدود هستند. همین موضوع هم می تواند بعد از مدتی برای یک سری خسته کننده باشد.
بنیان گذاران اسلات مگاویز سعی کرده اند قانون بازی را در این ماشین اسلات تغییر دهند. البته شاید در نگاه اول متوجه تفاوت های مگاویز با سایر اسلات ها نشوید زیرا در این اسلات هم از سمبل های یکسان استفاده شده است و برای برنده شدن نیز باید سمبل ها در یک ردیف بیایند. ولی واقعیت این است که خود بازی در این ماشین تغییر اساسی کرده است. اضافه کردن یک تنظیم کننده ی چرخ ها به کل پروسه ی بازی بارز ترین تغییری است که در ماشین مگاویز شاهد آن خواهید بود.

تورنامنت آنلاین

این تنظیم کننده به صورت تصادفی اعداد سمبل ها را در هر چرخ و در هر چرخش تغییر می دهد و در نتیجه تعداد ترکیب های برنده ی اسلات مگاویز نا محدود می شود. در واقع این تعداد از 100،000 و حتی 200،000 هم فراتر می رود! بعلاوه در بعضی از این اسلات ها یک سری چرخ افقی نیز به بازی اضافه شده است.
در کنار تمامی این موارد، برای جذب بیشتر بازیکنان ثابت این بازی، چندین عنصر دیگر نیز به کل سیستم این ماشین های اسلات افزوده شده است. این عناصر عبارتند از:
-فری اسپین های درون بازی
-راند های بونوس تصادفی
-ضریب های چند برابر کننده
-بازی های ریسکی

با در نظر گرفتن تمامی این موارد دیگر RTP بسیار بالای اسلات های مگاویز به چشم بازیکنان عجیب نمی آیند. که البته این خود یکی از بزرگ ترین مزایای این دسته ماشین های اسلات است. اگر شما هم به دنبال هیجان بی نظیر و ترکیب های نا محدود و بی شمار در اسلات ها هستید حتما یک بار هم که شده شانس خود را در ماشین های اسلات مگاویز امتحان کنید.

از کجا شروع کنید؟
اسلات های زیادی از این نوع وجود دارند و بازیکنان می توانند از بین گزینه های فراوان جذاب ترین گزینه ی ممکن را برای خود انتخاب کنند. البته اگر تازه می خواهید سراغ این نوع اسلات ها بروید به شما توصیه می کنیم اسلات های مگاویز برند و به نام 1xBet را امتحان کنید. علاوه بر این اسلات ها، اجرای اسلات های کلاسیک Bonanza هم می تواند برای تان گزینه ی منطقی ای به شمار بیاید. برای مثال می توانید سراغ بازی Persia Bonanza by KA Gaming بروید و از اجرای این بازی لذت ببرید.
اگر دنبال جوایز بزرگ هستید به شما توصیه می کنیم حتما مگاویز ها را امتحان کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا